Kit-szpachlówka do drewna ZAR

123,00 zł

Brutto

Darmowa dostawa od 300 zł
Pojemność
Kolor
Duża ilość w magazynie
Wysyłka w 24 h

ZAR® Kit Drzewny

Gotowa do użycia lateksowa szpachlówka, zawiera sproszkowane drewno, może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Szpachlówka jest doskonała do wielu zastosowań, charakteryzuje się niewielkim skurczem podczas wysychania, wypełnia dziury po gwoździach, pęknięcia, wyżłobienia, brakujące rogi, urwane krawędzie na drewnianych powierzchniach. Kiedy szpachlowana powierzchnia wymaga lakierowania lub bejcowania szpachlówka ZAR® minimalizuje występowanie widocznych plam, które zawsze pojawiają się po zastosowaniu szpachlówek do drewna. Szpachlowaną powierzchnię można, piłować, wiercić, wbijać w nią gwoździe itp.

kolor NEUTRALNY (najlepiej pasuje do jasnych gatunków drewna np. sosna itp.)

kolor CZERWONY DĄB (najlepiej pasuje do ciemniejszych gatunków drewna np. dąb)

 

14 DNI NA ZWROT

 

BEZPIECZNE ZAKUPY

 

SZYBKA DOSTAWA

OPIS STOSOWANIA

POWIERZCHNIE DREWNIANE

Przygotowanie powierzchni
Usunąć brud, tłuszcz, olej i odstające elementy z miejsca przeznaczonego do szpachlowania, następnie namoczyć powierzchnię. Produktu nie należy stosować, gdy temperatura powierzchni lub powietrza jest niższa niż 10°C. Szpachlówkę można zabarwić uniwersalnymi barwnikami stosowanymi do farb emulsyjnych lub wodnymi bejcami.

Nakładanie:
Nałożyć taką ilość szpachlówki, aby szpachlowany obszar był wypukły w stosunku do otaczającej powierzchni. Jednorazowo można nakładać do 6 mm. Po godzinie można stosować papier ścierny. Głębokie miejsca wypełnić warstwami. Każda warstwa powinna wyschnąć oddzielnie.

Bejcowanie i lakierowanie:
Powierzchnia powinna wyschnąć przez ok.12 h przed zastosowaniem bejc i lakierów na bazie żywic olejnych, bejce, farby i lakiery wodorozcieńczalne mogą być nakładane po 1-1,5 h. Jeżeli szpachlówka została zastosowana na zewnątrz powierzchnię należy pomalować lub polakierować.

Karta charakterystyki Kit Neutralny

22 Przedmioty

Opis

Wydajność
917 cm3 z 1QT. (0,946 L); 86,3 cm3 z 3FL.OZ. (89 ml)
Czyszczenie narzedzi
Narzędzia i zabrudzenia zmywać ciepłą wodą
Przechowywanie
w temp. powyżej 5 C
Polecane produkty