W sklepie internetowym ZAR możesz wybrać najbardziej pasującą tobie metodę płatności:

Płatność imoje
Wybierz płatność imoje, aby wykonać przelew bankowy. Z listy dostępnych banków wybierz swój i dokonaj przelewu zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.

BLIK
Wybierz opcję płatności elektronicznej BLIK i po przekierowaniu na kolejną stronę wpisz kod BLIK wysłany przez aplikację banku. Kliknij zapłać i potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Karta debetowa lub kredytowa
Jeśli chcesz zapłacić za zakupy kartą debetową lub kredytową, zaznacz płatność KARTY, a po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „Płatność kartą”. Następnie przepisz numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Google Pay
Jeśli chcesz skorzystać z metody płatności Google Pay, zaznacz te metodę, a po przekierowaniu na kolejną stronę zaznacz „Płatność kartą”, a dalej wybierz opcję Google Pay. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

PayPal
Jeśli chcesz skorzystać korzyści systemu PayPal, zaznacz tę opcję w wyborze metody płatności. W kolejnym kroku zaloguj się do twojego konta, które połączone jest z twoją kartą kredytową lub rachunkiem bankowym. Zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Nowość!Kup z Twisto
Zamów teraz, zapłać później. Jak to działa? Przy płatności za zakupy wybierz Twisto. Odbierz towar zgodnie z wybraną metodą dostawy - zakupy są już Twoje. Zapłać za nie w ciągu 21 lub nawet 45 dni - dzięki wcześniejszej rejestracji z Twisto (www.twisto.pl). Jeżeli zapłacisz w terminie, nie ponosisz żadnych kosztów.